50 lat

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy ,,Eskulap''

NIP: 542-020-29-31

ul. Nowy Świat 11 C, 15-453 Białystok

dane kontaktowe na dole strony  >

Witamina D3 w cenie 40 zł

Laboratorium analityczne wprowadza nowe badania: Witamina D3.
INFORMACJA: tel. 85 745 00 32

Psycholog z długoletnim doświadczeniem klinicznym w zakresie
neuropsychologii dorosłych i dzieci.

Zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług.

• 1. Diagnoza i terapia dzieci zdrowych i chorych (zwłaszcza zaburzenia ze strony układu nerwowego, wady rozwojowe, deficyty, niepełnosprawność).
  • 2. Diagnoza i terapia osób dorosłych zdrowych i chorych (zaburzenia ze strony układu nerwowego, choroby przewlekłe, choroby psychosomatyczne).
  • 3. W terapii psychologicznej stosuję między innymi metody arteterapii.
  • 4. Udzielam porad psychologicznych w przypadkach nagłych tj. załamania psychiczne, wypadki losowe, kryzysy uczuciowe i inne problemy egzystencjalne.

Diagnoza neuropsychologiczna ma na celu określenie stanu możliwości intelektualnych i adaptacyjnych a także określenie potencjału tych możliwości czyli ukrytych niewykorzystanych zdolności przystosowawczych które można wzbudzić i wykorzystać w procesie terapii psychologicznej w drodze do odzyskania równowagi zdrowotnej.

Metody terapii psychologicznej nie są trudne do realizacji, wymagają wiedzy i cierpliwości.

Długoletnie doświadczenie w oddziałach neurologii potwierdzają skuteczność psychoterapii w procesie leczenia skutków chorób neurologicznych przewlekłych i psychosomatycznych.

Arteterapia jest zbiorem poglądów i metod terapeutycznych służących poprawie jakości zdrowia psychicznego. Używając tych metod (uprawianie sztuki) można odzyskać kontrolę nad własnym zdrowiem i zachowaniem, odnaleźć sens walki z przeciwnościami losu a tym samym wpłynąć na wyeliminowanie lub osłabienie objawów wielu chorób cywilizacyjnych (np. depresja, cukrzyca, choroby nowotworowe, choroby neurologiczne i wiele innych).

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do skorzystania z moich usług.
Barbara Piekarska Abou-Hilal

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne!

Program dla Pań w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały badania mammograficznego, lub uczestniczyły już w programie i posiadają wskazania lekarskie do wykonania powtórnego badania po roku. Program finansowany jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Rak piersi to najczęściej występujący wśród kobiet nowotwór złośliwy. Ryzyko zachorowania wzrasta po 50-tym roku życia. Chorobie nie można zapobiec, ale można ją wcześnie wykryć wykonując mammografię. Im szybciej to zrobisz – tym większą masz szansę na wyleczenie!

ZDROWIE W TWARZY I STOPACH - NOWOŚĆ!!!

Refleksoterapia. Gdy cierpisz, dokuczają Ci bóle głowy, karku, nie wysypiasz się, zaciskasz ze stresu zęby (bruksizm), masz stany depresyjne i lękowe, problemy z koncentracją, oddychaniem czy z trawieniem, obrzęki na twarzy, cerę szarą i zmęczoną, słowem okropnie się czujesz; inne terapie zawodzą... zapraszamy do Centrum Rehabilitacji

TANIE ZABIEGI REHABILITACYJNE!

ZADZWOŃ: 85 746 06 65

BIOCARE FM-1 (KTG)

Monitor Biocare FM-1 służy do nieinwazyjnego pomiaru tętna płodu oraz czynności skurczowych mięśnia macicy. Dane te są pomocne w ocenie stanu płodu w ostatnim trymestrze ciąży. Aparat FM-1 umożliwia również monitoring ciąży bliźniaczej, dzięki zastosowaniu dwóch sond dopplerowskich.

ENDOSKOP

Jest to najnowszy aparat endoskopowy umożliwiający oglądanie wewnętrznych ścian narządów. Posiada duży monitor i możliwość pobierania wycinków tkanek.

Diagnostyka i leczenie prof. dr hab. n. med. Bogusława Kędry

Chirurg, specjalista w zakresie gastroenterologii i onkologii przewodu pokarmowego. Nowoczesne metody diagnostyczne. ZAPRASZAMY!!!

Specjalistyczne porady gastrologa prof. dra hab. n. med. Anatola Panasiuka

Prof. Anatol Panasiuk jest specjalista od spraw wątroby, jelit i chorób tropikalnych. ZAPRASZAMY!!!

DIETETYKA

Dr n. farm. Sylwia Katarzyna Naliwajko

email: sylwia.naliwajko@umb.edu.pl

Godziny przyjęć:   Poniedziałek od 15:30